Mobil: Cím: E-mail: |
» » » |
+36 30 7262 647 2040 Budaörs, Törökbálinti utca 42/B info@vitaminsziget.com |
Safe Laser 150 SLL - lágylézer készülék
» Termékek \ + Akciós készülékek \ + Safe Laser 150 SLL - lágylézer készülék |
|
A Safe Laser 150 SLL alkalmazási területe nagyon széles: fül-gégészet, sebgyógyítás, bőrgyógyászat, reumatológia, fogorvoslás, stb. |
Safe Laser 150 SLL - lágylézer készülék
Címkék: felső légúti betegségek herpesz lágylézer laser 150 Laser 150 SLL safe laser safe laser soft laser safe laser
Termék tartalom, összetétel, adagolás. Kattintson ide »
A csomag tartalmazza a lézer üzemeltetéshez szükséges 2 db AAA elemet.
A készülék - mivel azt mindennemű ütéstől, leejtéstől óvni kell - egy védelmet is biztosító fadobozban kapható, így könnyen tárolható, illetve szállítható.
A készülékre 12 hónap teljes körű garanciát biztosítunk!
A Safe Laserrel történő kezelést bárki otthon is elvégezheti, a biztonságos alkalmazáshoz viszont egy 3 órás lézerhasználat-biztonsági tanfolyam elvégzése szükséges.
Műszaki adatok - Safe Laser 150 SLL:
- A lézerdiódák maximális teljesítménye: 200 mW
- Hullámhossz: 660 nm (piros)
- A fény foltátmérője a felület távolságtól függően: 2-3-4 cm
- Élettartam maximális teljesítménynél minimum: 10 000 óra
- Méretek: 170x18 mm
- Súly: 100 gramm
Dr. Gulyás Tamás lézerterápiás orvos-szakértő ajánlásával!Ha szeretne többet megtudni a Safe Laser lágylézerekről, vagy kérdése van, kérem, hívjon vagy írjon. Örömmel válaszolok minden kérdésre!
|
Az eddig csak orvosok által alkalmazott szoftlézer terápia a Safe Laser 150 SLL készülékkel már az Ön számára is elérhető!
Magyar kutatók világszabadalma
Kevesen tudják, hogy a közel 5 évtizedre visszatekintő lézertörténelemben nagyon fontos szerepet játszottak magyar kutatók is. A “lágylézer feltalálója” ugyanis Dr. Mester Endre professzor, aki 1966-ban egy Orvosi hetilapban publikálta először az eredményeit. Ez volt a világon az első a témában íródott értekezés! A professzor és segítője, Dr. Rózsa Károly az alacsony teljesítményt kibocsájtó lézer esetleges “káros” mellékhatásait kutatták. Kísérleteik során jöttek rá arra, hogy alacsony teljesítményű lézer az élő szervezetekben biostimulációt okoz.
A Safe Laser 150 SLL készülék magyar fejlesztés
A Bioptron lámpa magyar ötletadójának minden eddigi szabadalmát felülmúló találmánya. Minden olyan esetben alkalmazható, mint a polarizált fényterápiás eszközök (pl. Bioptron lámpa), azonban a polarizált fényhez képest többszörös hatásfokkal bír.
A lágylézer történetéről bővebben itt olvashat! >>>
A lágylézer terápiás készülék egészségpénztárban elszámolható! Az ehhez szükséges dokumentumért kattintson ide! >>> |
Segítségével a légúti problémák, gyulladások, krónikus fájdalmak, nehezen gyógyuló sebek, felfekvések, fekélyek és bőrbetegségek is eredményesen kezelhetőek.
Mi az a Safe Laser 150 SLL készülék?
A Safe Laser 150 SLL egy kisméretű, könnyen hordozható lágylézer terápiás eszköz. Alkalmazási területe nagyon széles, ára pedig a hasonló tudású orvosi eszközökéhez képest elenyésző!
Biztonságos a Safe Laser lágylézer terápia? Vannak mellékhatásai?
A lágylézer kezelés teljesen biztonságos. A páciens nem érez hőt, fájdalmat és nincsenek mellékhatásai. Orvosi klinikákon és magas színvonalú kozmetikai szalonokban évtizedek óta használják kiemelkedő eredményekkel. A Safe Laser 150 SLL további biztonságot rejt, mivel nem ártalmas a szemre sem.
Melyik Safe Laser lágylézer készüléket válasszam? Kattintson ide az összehasonlító táblázatért! >>> |
Veszélyes a lézersugár a szemre?
A lézersugarak általában veszélyesek a szemre, mivel a szemlencse minden fényt, így a nagy energiájú lézerfényt is a látóideghártya egyetlen pontjára fókuszálja, és így könnyen kiégeti azt. Épp ezért a lágylézer kezelések végzésekor általában speciális védőszemüveg használata kötelező.
De egy új magyar szabadalomnak ( SLL – safe laser light = biztonságos lézer fény ) köszönhetően azonban az így előállított lézerfény egy viszonylag nagy szórófelületről lép ki, nagy széttartása van, így a szemlencse nem tudja kis fényfoltra fókuszálni, ezért az ideghártyán és a látóidegeken nem okoz sérülést. Hatása egyenértékű egy 100 Wattos izzóba történő belenézéssel.
A szembe továbbra sem javasolt belevilágítani vele, de a hagyományos lézerekkel történő balesetek (véletlen pár pillanatig történő szembe jutás) nem fordulhatnak elő. Így aztán ezzel a készülékkel már a lézerszemüveg használata sem kötelező.
Safe Laser 150 által kibocsátott fény: 660nm vörös fény Safe Laser 150 átlagos kimeneti teljesítménye: 150mW (orrszűkítővel 30mW) |
Mire használható a Safe Laser 150 SLL lágylézer terápiás készülék?
A Safe Laser 150 SLL készülék minden olyan esetben alkalmazható, mint a polarizált fényterápiás eszközök (pl. Bioptron lámpa). Az alábbi betegségek esetén önálló terápiaként, illetve kiegészítő kezelésként is eredményesen használhatjuk a szoftlézert.
Milyen élettani hatása van a lágy-lézerfénynek?
A lágy-lézer kezelésnek három alapvető gyógyító hatása van az emberi szervezetre:
A Safe Laser 150 SLL lágylézer terápiás készülék főbb alkalmazási területei:
- fül-orr-gégészet
- sebgyógyítás (lábszárfekély, felfekvés, sebek, égési sérülés, herpesz, övsömör, gyulladáscsökkentés, visszér, stb.)
- kozmetika, bőrgyógyászat (bőrgyulladás, akné, övsömör, ekcéma, herpesz, kopaszodás, ránctalanítás, stb.)
- sportmedicina (sportsérülések, izomfájdalmak, fájdalomcsillapítás, stb.)
- reumatológia (ízületi fájdalmak, -gyulladás, gerincfájdalmak, meszesedés, stb.)
- fogorvoslás, szájsebészet (fogínysorvadás, szájüregi gyulladás, afta, stb.)
- állatorvosi praxis (fájdalomcsillapítás, gyulladáscsökkentés, sebgyógyítás, biostimuláció, stb.)
A Safe Laser 150 SLL lágylézer alkalmazási területeiről bővebben itt olvashat! >>>
Miért érdemes a Safe Laser 150 SLL lágylézer terápiás eszközt választani?
- Használata egyszerű, a kezelés pedig gyors (alkalmanként mindössze pár percig tart), és teljesen fájdalommentes.
- Érintésmentes kezelést tesz lehetővé (fertőzött sebek, fájdalmas felületek esetén előnyös).
- A kezelés bárhol elvégezhető: nem kötődik egy adott helyiséghez, és nem igényel külső áramforrást.
- A készülék sötétvörös fénye képes behatolni a test mélyebb szöveteibe is, tehát ez a kezelés nem csupán a bőrfelszínen hat!
- A lézer működtetéséhez - nagy fénykibocsátási hatásfokának köszönhetően - nincs szükség elektromos hálózatra; 6 Voltos feszültségigényét elemekkel is biztosíthatjuk.
- A Safe Laser 150 SLL lágylézer készülék a lézer fény koherenciája és magas szintű polarizáltsága révén nagyobb hatásfokkal rendelkezik, mint a hagyományos polarizált fényű lámpák. Képes beindítani, illetve felgyorsítani a nem, vagy csak nehezen javuló, rossz gyógyhajlamú betegségek gyógyulási folyamatát.
- A vele végzett kezelés más terápiákkal is kombinálható. A kezelési időket betartva nincs mellékhatása, viszont egyéb alkalmazott terápiák mellékhatásait képes csökkenteni.
- Általában képes lerövidíteni a betegségek kezelési idejét.
- Hatása gyorsan jelentkezik és a kezelés ismételhető.
Hogyan működik a Safe Laser 150 SLL készülék?
A Safe Laser 150 SLL berendezés 660 nm‐es vörös fényt bocsát ki. Ez a hullámhossz a lágylézeres „terápiás ablaknak” az a tartománya, amely az élő szövetekre rengeteg jótékony hatást fejt ki. A Safe Laser 150 SLL hatékonysága abban rejlik, hogy a lézer nagy energiája egy 2 cm2-es felületre szóródik szét. Épp ezért a kezelt felülettől 1 méteres távolságban már veszélytelen, ellenben a kezelési területre igen gyorsan képes a terápiás hatáshoz szükséges energiamennyiséget leadni.
Kérdések és válaszok a lágylézerről itt! >>>
Tapasztalatok a Safe Laser 150 SLL lágylézer készülékkel:
Hasonló termékek
Safe Laser 150 SLL - lágylézer készülék + ajándék orrkezelő
A Safe Laser 150 SLL minden olyan esetben alkalmazható, mint a polarizált fényterápiás eszközök (pl. Bioptron lámpa), csak jóval nagyobb hatásfokkal bír. |
Safe Laser száloptika 500 infra lézerhez
Kiegészítő száloptika a Safe Laser 500 infra lézer készülékhez; segítségével a száj- és fülbetegségek kiválóan kezelhetők. |
Safe Laser 150 SLL - lágylézer készülékhez sugárszűkítő-orrkezelő
Az orrkezelő (= sugárszűkítő) segítségével a lézersugár egyszerűen az orrüregbe és az orrnyálkahártyára juttatható. |